Dokumenty, cenniki, dodatkowe usługi

Proponujemy usługi dodatkowe:

  • usługi hostingowe
  • program antywirusowy
  • VOIP bez dodatkowych opłat i z możliwością przeniesienia numeru

AVG Internet Security – pełna licencja dla naszych Abonentów!

System zabezpieczeń, który przyspieszy działanie komputera

Wiele produktów zabezpieczających potrafi znacząco spowolnić pracę komputera. AVG Internet Security 2015 działa wprost przeciwnie, przyspieszając pobieranie plików multimedialnych. Szybszy rozruch systemu oraz obsługa animacji Flash i filmów HD oznacza, że korzystanie z serwisów typu YouTube będzie szybsze, niż kiedykolwiek wcześniej.

Powstrzymanie hakerów i zapobieganie kradzieży tożsamości

AVG Internet Security to więcej niż antywirus. Chroni także zakupy i bankowość internetową, zapobiegając kradzieży poufnych danych. Zapora AVG blokuje ataki pochodzące zarówno z zewnątrz, jak i z tej samej sieci, a składnik Identity Protection chroni prywatne dane, które są przesyłane za pośrednictwem internetu.

Wielokrotnie nagradzany antywirus, który po prostu działa

Antywirus, który automatycznie aktualizuje się, by chronić przed ciągle zmieniającymi się zagrożeniami. Ponieważ hakerzy wciąż opracowują nowe techniki ataków, laboratoria AVG stale analizują zawartość internetu, aby zapewnić bezpieczeństwo.

Granie i przeglądanie internetu bez irytujących powiadomień

Oddanie się cyfrowej rozrywce bez żadnych zmartwień. Skany przeprowadzane są gdy użytkownik przebywa z dala od komputera, a ochrona pracuje w tle, gdy uruchomiona jest gra lub inna aplikacja pełnoekranowa.

Komunikacja bez spamu, robaków internetowych i oszustw

Powstrzymanie spamu oraz ochrona skrzynki odbiorczej przed phishingiem i ukrytymi wirusami zawartymi w wiadomościach. AVG zapewni bezpieczeństwo również podczas wymiany plików poprzez popularne komunikatory, takie jak MSN i Yahoo.

Bezpieczne przeglądanie sieci

AVG pomoże w surfowaniu po internecie i wyszukiwaniu informacji bez narażenia na wejście na zainfekowaną stronę, alarmując o wszelkich niebezpieczeństwach.

Przeżycia, a nie wirusy

Dzięki ochronie AVG można komunikować się ze znajomymi za pośrednictwem serwisów takich jak Facebook, wiedząc, że każdy przekazany link został sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa. AVG uniemożliwia odebranie od znajomego zainfekowanej wiadomości – a także nie rozprzestrzenia jej dalej!

Darmowa pomoc zaangażowanych ekspertów

AVG zdaje sobie sprawę z potrzeby stałego i bezpiecznego dostępu do sieci, niezależnie od lokalizacji czy pory dnia – ich misją jest dostarczenie poczucia pewności przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

CENNIKI:

Cennik hosting 2015
Cennik usług dodatkowych
Cennik VOIP abonament
Cennik VOIP aktywacja
Cennik VOIP połączenia NT200
Cennik VOIP połączenia NT500
Cennik VOIP połączenia NT1000
Regulamin_sieci_01.07.2004